• Anasayfa
  • Ürünler
  • Hırdavat

Akçalı Boya

Akçalı Boya gün geçtikçe ürün yelpazesinde yepyeni ürünlere yer vererek sektörde fark yaratmakta ve böylece tüketici ve pazarın ihtiyaçlarına hızlı ve tatminkâr cevaplar vermektedir.


Black & Decker

Elektrikli el aletleri, ev eşyaları ve bahçe aletleri.
Dekor

İnşaat El Aletleri sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuzun ana hedefi, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirerek, müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve müşteri memnuniyetini arttırmaktır.


Dewalt

Dewalt dünya çapında önemli elektrikli el aletleri ve takım aparatları, aksesuarları ve koruyucu iş elbisesi tedarikçisidir.


Elta Tools

Son yıllarda el aletleri, profesyonel kullanıcılar yanında “DIY” (Do It Yourself-kendi işini kendin yap) veya “Homework” (ev işleri) olarak adlandırılan geniş bir kullanım alanında, giderek büyüyen ve kendi işini yapmaya özen gösteren bir kitle tarafından da kullanılmaktadır.


Eltaş

ELTAŞ Transformatör Sanayi. Kuru Tip Transformatör, Yağlı Tip Dağıtım Transformatörü, Yağlı Tip Güç Transformatörü, Yağlı Tip Orta Güç Transformatörü, Yağ Tasfiye Cihazları


Fivestar

Fivestar tornovida, matkap ucu ve bir çok el aleti üreten bir marka.


Gezer

Gezer iş ayakkabılarında çok kaliteli işler başaran bir firma.


İzeltaş

İZELTAŞ İZMİR EL ALETLERİ SANAYİ VE TİCARET AŞ, El Aletleri, Tornavida, Pense, Yankeski, Kargaburun, Lokma, Çekiç, Keski, Kerpeten, El aleti, Dövme, Makas, Çektirme, Takım, Avadanlık, Keser, Allen, Zımba, Bijon


Kale Kilit

Kale Kilit, 62 yıllık tecrübesiyle kilit sektörünün öncüsü olmuştur. 9 farklı kategoride ürün çeşitliğiyle yerli üretim yapmaktadır.


Karbosan

Önceliğimiz, farklı endüstrilerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler üretmek.


Meridyen

Meridyen A.Ş. Meridyen sunta vidası, meridyen vida, matkap uçlu vida, buldex vidalar, alçıpan vidası, trapez vidalar, kabin vidası, five star el aletleri, alüminyum su terazileri, nitril eldivenler, fiberglass sinek teli, havalı aletleri, kapı hidroliği, kilit çeşitleri, komprasörler, manyetik bits uçlar, maket bıçakları, matkap uçları, silikon tabancası, sıva filesi, servis tekerleri, mobilya malzemeleri, şerit metreler


Portbag

PORT-BAG, sürekli yenilik ve değişim içerisinde olan sektörün ihtiyaçlarına çözüm üretme aşamasında kalite, maliyet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 20 seneyi aşkın bir süredir plastik stoklama ekipmanları sektöründe tanınan bir markadır.


Stanley

Stanley dünya çapında el aletleri üreten bir marka.


Yale

Yale dünya çapında milyonlarca ev ve iş yerinin güvenliğini sağlamaktadır.