İLK ŞİRKET

Sarpkaya Elektrik 1981 yılında Sarpakaya Elektrik kurulur.Hızlı gelişmelerle Pınarbaşı sanayisi ve gerekse inşaat sektörlerinde güzel projelere imza atılır.

İLK ENDÜSTRİYEL GİRİŞİM

1982 başlarında etrafta kurulan fabrikalar ve sa-nayici iş adamlarının vazgeçilmesi ve çözüm dostu olarak Sarpkaya elektrik endüstriyel sanayide yerini alır.

FAALİYET ALANLARİNİN GENİŞLEMESİ

Sarpkaya Elektrik'in iş alanları önemli ölçüde genişlerVe artık Sarpkaya Elektrik; inşaat sektöründe, fabrika kurulumlarindan, sanayi ve pera-kendeeiliğinden ve sigortaeilık hizmetlerine ka-dar yaygın bir alanda faaliyet gösterir duruma gelir.

Image

İKİNCİ NESİL İŞ BAŞINDA

Kurumsallaşmaya inanan Mustafa SARPKAYA ve RASİM SARPKAYA, 2007 yılında oğullarına devreder. Erkin SARPKAYA, BİLGİN SARPKAYA, SEZGiN SARPKAYA ve BERKAY SARPKAYA'ı Şirket Bünyesine katar.

BÜYÜME

SARPKAYA Grup, gelişimini hız kesmeden sür-dürerek hünyesine yeni şirketler katar; SARP-KAYA Forklift Sigortacılık ,Iletişim ve endüstri-yel pano ticaret şirketleri kurar.

YENİ YÜZYILA YENİ VİZYON

SARPKAYA Toplulugu yeni yüzyılayıla yeni bir vizyonla girer: "İzmir'in lider şirketlerinden biri olmak"

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

1968’den bugüne elektrik sektöründe başlayan Sarpkaya Grup serüvenimiz 2010 yılında NETPAN PANO olarak bünyesine dahil olarak ve hızla büyümeye devam etmektedir. Elektrik panoları imalatında tecrübeli ekibimizle hızlı ve yerinde çözümler sunmaya devam ediyoruz.

1981 yılında elektrik sektörü ile ticari faaliyetlerimize başladık. Daha sonra 1994 yılında İnşoto Ltd.Şti şirketini kurarak inşaat sektöründe akılcı yatırımlar ile büyümeye devam ettik.

Mustafa SARPKAYA ve Rasim SARPKAYA 1981'de İzmir'de başladığı ticaret hayatı, küllerinden yeniden doğan genç sanayileşme-modernleşme hamlesinin ticaret gücü olacak; İzmir'in Pınarbaşı bölgesinde sanayileşme yo-lunda attığı cesur adımlara öncülük edecek.