• Anasayfa
  • Ürünler
  • ELEKTRİK

Arslan Elektrik

ARS olarak, sizlere her zaman en kaliteli ve ekonomik ürünleri sunuyoruz. Teknolojik gelişmeleri, objektif bakış açısıyla değerlendirip sizler için kaliteli ve ekonomik, estetik yönü ile güçlü ürünler üretiyoruz.


Borsan

Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, ürünler geliştirip; en yüksek standartta üretmek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde gerçekleştirmek, müşterilerimize, bayilerimize, iş ortaklarımıza, çevremize ve şirket ortaklarımıza kattığımız değeri sürekli kılmak ve belirgin biçimde artırmak.Göldağı Kablo

Göldağı Kablo, enerji kablosu, haberleşme kablosu ve yeraltı kablosu gibi vb. kablo sistemleri üretiminde hizmet vermektedir.


Günsan

Katma değerli ürün ve çözümleri ile anahtar priz sektöründe fark yaratan Günsan, Sancaktepe’deki endüstriyel tesisinde evrensel kalite ve standartlarda üretim gerçekleştiriyor.Hes Kablo

Hes Kablo ürünlerini ve teknik detaylarını görmek ve incelemek için e-kataloğa göz atın...


Siemens

Hayatı farklı yaşamak için Siemens Ev Aletleri'nin hayatı kolaylaştıran ürünleriyle tanışın! Siemens ile gelecek evinizde.


Viko

VİKO by Panasonic, yıllık 100 milyon adet anahtar ve priz üretim kapasitesi ile sektöründe dünyanın en önemli marka ve tesisleri arasında yer almaktadır.