SARPKAYA ELEKTRİK

Arslan Elektrik, Borsan, Göldağı Kablo, Günsan, Hes Kablo, Philips, Siemens, Viko gibi markaların kataloglarına ulaşmak için tıklayınız.

SARPKAYA HIRDAVAT

Akçalı Boya, Black & Decker, Dekor, Dewalt, Elta Tools, Eltaş, Fivestar, Gezer, İzeltaş, Kale Kilit, Karbosan, Meridyen, Portbag, Stanley, Yale gibi markaların kataloglarına ulaşmak için tıklayınız.

Borsan

Etik ilkelerimiz, değer, hedef ve stratejilerimiz doğrultusunda, ürünler geliştirip; en yüksek standartta üretmek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizi en üst düzeyde ge..

Hes Kablo

Hes Kablo ürünlerini ve teknik detaylarını görmek ve incelemek için e-kataloğa göz atın...

Göldağı Kablo

Göldağı Kablo, enerji kablosu, haberleşme kablosu ve yeraltı kablosu gibi vb. kablo sistemleri üretiminde hizmet vermektedir.

Arslan Elektrik

ARS olarak, sizlere her zaman en kaliteli ve ekonomik ürünleri sunuyoruz. Teknolojik gelişmeleri, objektif bakış açısıyla değerlendirip sizler için kaliteli ve ekonomik, ..

Karbosan

Önceliğimiz, farklı endüstrilerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler üretmek.

Gezer

Gezer iş ayakkabılarında çok kaliteli işler başaran bir firma.

Dekor

İnşaat El Aletleri sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuzun ana hedefi, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getire..

Kale Kilit

Kale Kilit, 62 yıllık tecrübesiyle kilit sektörünün öncüsü olmuştur. 9 farklı kategoride ürün çeşitliğiyle yerli üretim yapmaktadır.

Dewalt dünya çapında önemli elektrikli el aletleri ve takım aparatları, aksesuarları ve koruyucu iş elbisesi tedarikçisidir.


1968’den bugüne elektrik sektöründe başlayan Sarpkaya Grup serüvenimiz 2010 yılında NETPAN PANO olarak bünyesine dahil olarak ve hızla büyümeye devam etmektedir. Elektrik panoları imalatında tecrübeli ekibimizle hızlı ve yerinde çözümler sunmaya devam ediyoruz.

1981 yılında elektrik sektörü ile ticari faaliyetlerimize başladık. Daha sonra 1994 yılında İnşoto Ltd.Şti şirketini kurarak inşaat sektöründe akılcı yatırımlar ile büyümeye devam ettik.

Mustafa SARPKAYA ve Rasim SARPKAYA 1981'de İzmir'de başladığı ticaret hayatı, kül-lerinden yeniden doğan genç sanayileşme-modernleşme hamlesinin ticaret gücü olacak; Izmir'in Pınarbaşı bölgesinde sanayileşme yo-lunda attığı cesur adımlara öncülük edecek.